3 January 2015

cumhuriyet balo_etkinlik-10


2015 yılında Uğur Çobanoğlu Fotoğraf Atölyesi’nde gerçekleştireceğimiz eğitimler:

 

1. Temel Seviye Fotoğrafçılık Eğitimi; Kalabalık sınıf ortamı aksine; Dünya’nın en eski yerleşim merkezlerinden biri olan İstanbul’da günümüzün kent dinamiğine direnen gözümüzden kaçan tarihi yerleşim yerlerini Birebir / Eşiniz / Arkadaşınız / Arkadaş grubunuzla ve fotoğraf makinenizle gezerek bol pratikle uygulama yaparak kendinizi geliştirebilme fırsatı edinebileceğiniz butik bir fotoğraf atölyesidir.

YENİ DÖNEM: 21 ŞUBAT CUMARTESİ Saat: 11.00

2. İleri Seviye Fotoğrafçılık Eğitimi; Temel seviye eğitimi tamamlamış veya temel fotoğrafçılık altyapısı olan; fotoğrafçılık bilgisini ilerletmek isteyen ve/veya ek iş ya da yeni bir kariyer olarak düşünenlerin profesyonel giriş seviyesinde eğitim aldıkları fotoğraf atölyesidir.

YENİ DÖNEM: 28 ŞUBAT CUMARTESİ Saat: 16.00

3. Kişiye/Gruba özel farklı seviyede (temel/ileri) ve belli konularda (kurumsal proje/kimlik, PR/organizasyon/etkinlik, haber fotoğrafçılığı, gezi, mekan, ürün, portre, düğün, doğum, stüdyo) yoğunlaşmak isteyen katılımcılara fotoğraf eğitimi içeriği belirlenebilmekte ve bu durumlarda özel fotoğraf eğitimi ücretlendirmesi eğitim verilecek seviye ve konuya göre uygulanmaktadır.

Bu son Atölyede eğitim mekanı ve gün/saatleri sizlere en uygun tarih/zaman aralıklarında karşılıklı ortak takvim düzenlenerek belirlenmekte; pratik eğitimde ise konuya uygun yurtiçi/yurtdışında farklı rota/gezi/mekan seçenekleri sunulmaktadır.

Fotoğraf Atölyesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için;
Tel: 0-555-8656117
E-Mail: 
info@photographyugur.com